Попри важкі умови війни український агросектор працює для забезпечення продовольчої безпеки країни та світу, інформують в Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за даними Мінагрополітики за минулий тиждень українські аграрії засіяли 1 млн 105,6 тис. га зернових та зернобобових культур, з яких 1 млн га кукурудзи. У лідерах Полтавщина - 155,1 тис. га.

Всього наразі вже посіяно 4 млн 693 тис. га зернових та зернобобових культур, зокрема:

ярої пшениці – 256,9 тис. га;

ярого ячменю – 759,6 тис. га;

гороху – 132,7 тис. га;

вівса – 143,1 тис. га;

кукурудзи – 3 млн 266,0 тис. га;

гречки – 43,3 тис. га;

проса – 24,7 тис. га;

інших зернових та зернобобових – 66,6 тис. га.

Сівба цукрових буряків завершується, наразі її проведено на площі 207,4 тис. га. Соняшник засіяли на площі 3 965,9 тис. га. У лідерах за минулий тиждень сільгосптоваровиробники Кіровоградщини – 215 тис. га.

Сівбу сої проведено на площі 1 260,9 тис. га, найбільше за останні сім днів на Житомирщині – 77,3 тис. га.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53