Весняна посівна-2023 триває, повідомляють у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

За інформацією Мінагрополітики станом на середину квітня українські аграрії посіяли вже 722,4 тис. га зернових та зернобобових культур, з яких:

-         ярого ячменю –  436 тис. га;

-         ярої пшениці – 142,8 тис. га;

-         гороху – 84,7 тис. га;

-         вівса – 53,6 тис. га;

-         проса – 0,7 тис. га.

До сівби кукурудзи приступили аграрії Сумщини, посіяно – 0,7 тис. га.

За минулий тиждень всього посіяно 102 тис. га зернових та зернобобових культур, лідерами за останні сім днів є сільгосптоваровиробники Волині – 19 тис. га.

До сівби цукрових буряків приступили аграрії Вінниччини, Волині, Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини, Черкащини, посіяно – 32,7 тис. га.

Соняшник сіють сільгоспвиробники Івано-Франківщини, Київщини,  Миколаївщини, Одещини, Сумщини, Тернопільщини, Харківщини, Хмельниччини, Буковини, посіяно – 37,2 тис

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53