Такі рекомендації надав київський Департамент освіти і науки.

Департамент повідомляє, що цей перехід на групове навчання сприятиме подоланню освітніх розривів і поглибленню знань учнів. Оскільки організація навчання в групах була успішною практикою в попередні роки.

Також школам рекомендують створити умови для очного навчання більшої кількості учнів. У тому числі перенести початок уроків на більш ранній час, щоб організувати проведення уроків у декілька змін.

Ці заходи мають на меті забезпечити більш ефективне і систематичне навчання випускників столичних шкіл.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53