Тенденції щодо повернення росіян і білорусів до міжнародних змагань викликають усе більшу тривогу, - зазначає народна депутатка України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

МОК зайняв угодовську позицію щодо рф і фактично підігрує Кремлю. А деякі спортивні федерації настільки корумповані, що не соромляться повертати російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання.

На цьому фоні обнадійливо виглядає позиція урядів деяких держав.

Зокрема, міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що її країна просто не видасть візи росіянам. Так само буде діяти Польща і країни Балтії.

"Для нас найважливіше, щоб до цієї коаліції долучилася Франція, яка в 2024 році приймає Олімпіаду. Тоді будь-які спроби протягнути росіян на Ігри проваляться і ворог залишиться ні з чим.

Тож роль держав в ізоляції російського спорту сьогодні є провідною. Мусимо зробити так, щоб жоден спортсмен з росії чи білорусі просто не зміг би заїхати до країни, де відбуваються спортивні заходи", - резюмувала Ольга Саладуха.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53