14 березня 2023 року у Міністерстві освіти й науки відбулася зустріч з молоддю для проходження стажування на базі директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик.

Основна мета стажування - залучити молодих мотивованих та амбітних спеціалістів до роботи на державній службі, ознайомити зі специфікою діяльності Міністерства та набути досвід в апараті виконавчого органу влади.

Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін під час зустрічі зазначив, що нам важливо відкрити двері кабінетів, аби залучити здобувачів освіти до генерації нових освітніх реформ.

На ній були присутні здобувачі освіти з Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Державного торговельно-економічного університету, Національного авіаційного університету.

Молодь виявила бажання брати участь у розвитку науки й освіти в Україні, просувати сучасні ідеї, погляди й сприяти трансформації освіти на краще. Стажистам запропонували взяти участь за напрямами діяльності:

         координація політик у сферах європейської та євроатлантичної інтеграції в межах компетенції МОН;

         координація залучення, використання та моніторинг міжнародної технічної допомоги за програмами та проєктами, бенефіціаром та/чи реципієнтом яких є МОН;

         взаємодія з Апаратом Ради національної безпеки і оборони України щодо санкційної політики у сфері освіти і науки;

         координація нових проєктів та ініціатив МОН, Державної служби якості освіти та підвідомчих закладів та установ у сфері освіти і науки; співпраця та комунікація з органами учнівського та студентського самоврядування;

         інформаційний, комунікаційний супровід, аналітичне забезпечення прийняття управлінських рішень у сфері міжнародного співробітництва, зокрема європейської інтеграції;

         забезпечення рівності прав та можливостей жінок та чоловіків у сфері освіти.

Учасники зустрічі обрали напрям стажування відповідно до зацікавлень та амбіцій. Кожен з них матиме змогу долучитися до напрацювання та аналізу нормативно-правових актів, міжнародних документів, проєктів Європейського Союзу, співпраці з міжнародними партнерами, здобути нові знання, розвинути лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

Міністерство освіти і науки України зацікавлене у співпраці з молодими фахівцями. Першочергове завдання МОН - підвищити престиж служби в органах місцевого самоврядування, рівень обізнаності молоді з питань державного управління та служби в органах влади й удосконалення системи відбору талановитої молоді з можливістю подальшого зарахування найкращих представників стажування в органи державної влади та до кадрового резерву.

Стажисти МОН матимуть можливість отримати офіційну та постійну роботу.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

11 грудня 2025 17:20
11 грудня 2025 15:43
11 грудня 2025 15:19
11 грудня 2025 15:02
11 грудня 2025 14:07
11 грудня 2025 13:15
11 грудня 2025 12:44
11 грудня 2025 12:18
11 грудня 2025 11:53
10 грудня 2025 17:19