На засіданні Комітету, яке відбулось 1 березня 2023 року, Віце-прем’єр-міністром-Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Верещук І.А. було представлено проект Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року.

У ході обговорення вказаного документу народними депутатами-членами Комітету зазначалось, що після початку широкомасштабного вторгнення країни-агресора на територію України перед державою постали нові виклики. У зв’язку з цим перегляд положень Стратегії є дійсно актуальним питанням.

В той же час до проекту Стратегії та Операційного плану з її реалізації було висловлено ряд змістовних зауважень. Народні депутати наголосили, що Стратегія державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року не повинна бути декларативним документом, а має бути якісно підготовленою та спроможною з урахуванням реальних потреб внутрішньо переміщених осіб.

Члени Комітету висловили сподівання, що зауваження та пропозиції Комітету будуть враховані в остаточній редакції Стратегії, яка буде подана на розгляд Кабінету Міністрів.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53