338 добу український народ героїчно тримає оборону. Не досягнувши особливих успіхів на полі бою, ворог намагається всіляко залякати та психологічно зламати українців. Масовані ракетні атаки рф систематично накривають Україну, завдаючи шкоди містам та цивільній інфраструктурі, а найстрашніше - вбиваючи людей, у тому числі дітей.

26 січня держава-терорист знову завдала масованого ракетного удару по території України.

За повідомленням Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, російські війська застосували ракети Х-101, Х-555, Х-47 «Кинджал», «Калібр», Х-59 з літаків Ту-95, Су-35, МіГ-31К та з акваторії Чорного моря, - загалом 55 пусків ракет різних типів. На жаль, унаслідок цієї атаки є загиблий та поранені.

Силами та засобами протиповітряної оборони Збройних Сил України знищено 47 крилатих ракет, зокрема,  20 з них в районі столиці.

«Мета росіян залишається незмінною - психологічний тиск на українців та руйнування критичної інфраструктури. Але нас не зламати! Дякую військовослужбовцям, які тримають небо над Україною!» - наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Мужність українців та здатність Збройних Сил України  чинити спротив, щодня підвищує міжнародну суб’єктність України, яка за короткий проміжок часу вже стала повноправним членом міжнародних відносин.

Ми бачимо неабияку підтримку України у світі, де наші міжнародні партнери та союзники відкрито демонструють свою готовність допомогати Україні.

Як повідомляє канадська телевізійна мережа Global News, Міністерка національної оборони Канади Аніта Ананд заявила, що її країна передасть Києву чотири бойові танки канадських збройних сил Leopard 2.

Перед цим Федеральний уряд Німеччини оголосив про рішення надати Збройним Силам України бойові танки Leopard 2, що стало результатом інтенсивних консультацій з найближчими європейськими та міжнародними партнерами країни.

Також Німеччина видасть дозволи на передачу танків країнам-партнерам, які хочуть швидко доправити Leopard 2 зі своїх складів в Україну.

Окрім того, інші країни також вже оголосили, що передадуть або можуть передати Україні танки Leopard, серед яких - Норвегія та Іспанія.

Українці вдячні й Президенту США Джо Байдену за чергове сильне рішення - надати нашій країні танки Abrams.

Перший танковий крок зроблено, водночас для повної перемоги України в цій війні таких кроків потрібно багато.

Відреагувавши на масовану ракетну атаку рф 26 січня, Президент України Володимир Зеленський заявив: «Це зло, цю російську агресію можна й треба зупиняти тільки адекватною зброєю. Зброєю на полі бою. Новими санкціями проти росії, тобто політичною та економічною зброєю. Та зброєю юридичною - треба працювати ще активніше для створення трибуналу щодо злочину агресії росії проти України й для компенсації всіх збитків, завданих цією війною, за рахунок російських активів».

Спільними зусиллями ми маємо зупинити російське зло та терор у центрі Європи.

Дякую всім нашим партнерам та союзникам за всебічну підтримку України та закликаю й надалі підтримувати український народ заради збереження європейських цінностей та спільного безпечного майбутнього.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

15 липня 2024 19:27
15 липня 2024 19:23
15 липня 2024 17:08
15 липня 2024 13:47
15 липня 2024 13:21
15 липня 2024 13:08
15 липня 2024 11:43
13 липня 2024 10:45
12 липня 2024 19:21
12 липня 2024 15:43