Вітаємо працівників енергетичної галузі України з професійним святом - Днем енергетика.

Сьогодні робота енергетиків має особливе значення, адже завдяки вашим зусиллям та професіоналізму ми втримуємо позиції в енергетичній війні, яку веде проти нас росія.

Ваша робота з першого дня повномасштабного вторгнення рф в Україну, без перебільшення, є героїчною.

Попри військову агресію росії, 16 березня українська енергосистема приєдналася до енергосистеми Європи ENTSO-E на рік раніше запланованого. Енергосистема України, перебуваючи під обстрілами окупантів, продемонструвала приклад стійкості, пропрацювавши ізольовано 21 день, замість передбачених процедурою випробування 3 днів.

Після об’єднання з ENTSO-E Україна експортувала електричну енергію до Європи, забезпечуючи додаткові надходження до державного бюджету.

Зараз енергетична інфраструктура перебуває під прицілом держави-терориста, однак жодні дефіцити генерації та масштаби пошкоджень енергомереж не зламають віру в нашу перемогу!

Дякуємо кожному й кожній, хто працює в енергетичній галузі!

Вшановуємо пам'ять тих, хто став жертвою російських окупантів.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53