При Комітеті розпочала свою роботу Робоча група з опрацювання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму залучення приватних інвестицій з використанням механізму державно-приватного партнерства для пришвидшення відновлення зруйнованих війною об'єктів та будівництва нових об’єктів, пов'язаних з післявоєнною перебудовою економіки України (реєстр. №7508), створена за ініціативи Голови підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Ігоря Марчука у Комітеті з питань економічного розвиту. Перше засідання зазначеної групи відбулося 30 листопада 2022 року.

Обговорення стосувалося комплексу заходів, спрямованих на вдосконалення механізму залучення приватних інвестицій з використанням механізму державно-приватного партнерства, зокрема внесення змін до процедури підготовки проектів ДПП.

Враховуючи значний обсяг запропонованих законодавчих змін, а також врахування  позицій усіх учасників робочої групи, за результатами обговорення було вирішено підсумувати досягнуті результати та провести наступну зустріч для продовження роботи над законопроектом з метою  детального розгляду пропозицій усіх стейкхолдерів.

 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53