24-25 листопада за підтримки Комітету з питань цифрової трансформації буде проходити 13-й Український форум з управління Інтернетом (IGF-UA-2022). Захід відбудеться у режимі відеоконференції.
Програма включає наступні секції:
- кібербезпека в умовах війни;
- Україна – цифровий хаб;
- формування української інтернет-спільноти в рамках глобальних процесів;
- фрагментація Інтернету;
- діалог міжнародних та I*-організацій і України;
- зобов’язання України перед ЄС щодо інтеграції України до Єдиного Цифрового ринку ЄС та хід їх виконання;
- ISOC UA та участь України у реалізації ISOC Active Plan 2022-2023;
- Цифрові права користувачів та перспективи децентралізованих сервісів Інтернету в Україні та світі в умовах домінування технологічних гігантів.
Повернутись до публікацій
Програма включає наступні секції:
- кібербезпека в умовах війни;
- Україна – цифровий хаб;
- формування української інтернет-спільноти в рамках глобальних процесів;
- фрагментація Інтернету;
- діалог міжнародних та I*-організацій і України;
- зобов’язання України перед ЄС щодо інтеграції України до Єдиного Цифрового ринку ЄС та хід їх виконання;
- ISOC UA та участь України у реалізації ISOC Active Plan 2022-2023;
- Цифрові права користувачів та перспективи децентралізованих сервісів Інтернету в Україні та світі в умовах домінування технологічних гігантів.
Ознайомитись з програмою детальніше можна за посиланням:
Відеотрансляція форуму – за посиланням.
Реєстрація учасників на секції – за посиланням.
Реєстрація триває до кінця робочого дня 23 листопада.
Ще за розділом
“Новини комітетів”
24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
