Четвертий тиждень знищення рашистами української енергетичної інфраструктури став яскравим підтвердженням політики геноциду Українського народу, яку проводить російська федерація. Міністерство оборони рф навіть не приховує, що цілеспрямовано знищує українську енергетику. Для цього знаходять різні приводи - то вибух на Кримському мосту, то обстріли російських кораблів.

Проте, західні аналітики стверджують, що обстріли 10-12 жовтня готувалися задовго до вибуху на Кримському мосту, крім того виникає багато запитань щодо вкрай швидкого розслідування цього вибуху та незрозумілої неуважності при обстеженні машини з вибухівкою. Здається, що і вибух на мосту і ракетні обстріли планували з одного штабу, десь на московських пагорбах.

Ще складніше зрозуміти рашистів, які на обстріли нашими захисниками їхніх військових кораблів, що, до речі, знаходяться на окупованій території України, відповідають обстрілами по цивільних об’єктах на території, підконтрольній Україні.

 

Детальніше тут:  https://komsport.rada.gov.ua/news/main_news/75480.html

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53