86% опитаних українців не хочуть жодних переговорів з росією, навіть якщо агресор продовжить обстріли України - про це йдеться в соціологічному дослідженні КМІС, Київський міжнародний інститут соціології, проведеного 21-23 жовтня у пік ракетного терору з боку рашистів.

"Ворог хоче зламати нас, натомість отримує протилежну реакцію. Українці конвертують свою лють у проактивність, воюють ще завзятіше, волонтерять та донатять кошти на ЗСУ.

В нас, українців, присутня воля до перемоги! Адже ми на своїй землі, захищаємо найдорожче - життя наших рідних, близьких. Ми розуміємо, що ворог не просто здійснив напад та окупував частину наших територій - росія свідомо напала на Україну, щоб вчинити геноцид українців", - каже Василь Мокан.

Народ України вже вісім років захищає та відвойовує свої території та демонструє надзвичайну стійкість!

"Жодних перемовин із нинішніми терористами - лише Перемога над агресором і капітуляція путінського кривавого режиму!" - резюмував народний депутат.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53