Українським енергетикам важко відновлювати пошкоджені російськими окупантами комунікації та об’єкти енергетичної інфраструктури, оскільки агресор здійснює нові обстріли. Якщо б повторних ударів не було, то наші спеціалісти все полагодили б швидко.
Про це розповів народний депутат, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Сергій Нагорняк.
За його словами, віялові відключення, до яких вимушено вдалася влада, зараз стабілізують нашу енергосистему.
«Ворог протягом останніх 10 днів прицільно бив по підстанціях Укренерго й по наших теплових електростанціях, що балансують у ранковий і вечірній час енергосистему. Зараз усі громадяни України мають у пікові години мінімізувати споживання електроенергії, щоби навантаження на енергосистему було меншим. На цьому наголошує і влада, і Міністерство енергетики», - зазначив народний депутат.
Ще за розділом
“Новини комітетів”
24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
