За місяць проведення аукціонів за новим законом держава заробила понад 1 млрд грн на приватизації державного майна. Усі ці кошти підуть на фінансування оборони.

Про це в ефірі телемарафону розповіла народна депутатка України, заступниця Голови Комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа. 

«Українські інвестори - а всі ці активи отримають саме українські компанії - не бояться ракет. Вони готові інвестувати в розширення бізнесу вже сьогодні. Для держави це подвійна вигода: по-перше, зростання ВВП, по-друге - надходження від приватизації в державному бюджеті. Все, що заробляє сьогодні країна, в тому числі від приватизації - іде прямо на оборону, оскільки міжнародні партнери фінансують тільки соціальні видатки», - пояснила Роксолана Підласа.

За словами заступниці Голови Комітету, не зважаючи на складну безпекову ситуацію, на аукціонах спостерігається така ж конкуренція, як і минулого року: в середньому 3,5 учасники. Одна з причин - спрощення правил приватизації, яке Верховна Рада України ухвалила в серпні.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

26 червня 2026 14:32
26 червня 2026 11:11
26 червня 2026 10:48
26 червня 2026 10:26
25 червня 2026 17:13
25 червня 2026 16:29
25 червня 2026 15:12
25 червня 2026 12:12
25 червня 2026 11:10
24 червня 2026 11:06