Сьогодні історичний для ПАРЄ та України день - виступ Президента України та Термінові дебати: «Подальша ескалація агресія Російській Федерації проти України». Має бути прийнята не менш важлива резолюція ПАРЄ, ніж вчора резолюція ООН, яка охоплює не тільки невизнання референдумів, а називає речі своїми іменами Росію-терористичним режимом, її лідерів-злочинцям, які будуть відповідати за свої злочини агресії у міжнародному трибуналі. Щойно політкомітет прийняв всі правки української делегації! Текст резолюції стає дуже потужним! Голосування в залі ПАРЄ після виступа Володимира Зеленського!