Незважаючи на безпрецедентні та анти людяні терористичні атаки рф українські сільгосптоваровиробники продовжують сівбу озимих культур. Крок за кроком вони боронять аграрний фронт держави, захищаючи продовольчу безпеку країни та світу, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.
За попередній тиждень посіяно 597 тис. га озимих на зерно.
Найбільше озимих зернових культур посіяли аграрії Тернопільщини – 129 тис. га, або 61% до прогнозу.
Ще за розділом
“Новини комітетів”
24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
