Незважаючи на безпрецедентні та анти людяні терористичні атаки рф українські сільгосптоваровиробники продовжують сівбу озимих культур. Крок за кроком вони боронять аграрний фронт держави, захищаючи продовольчу безпеку країни та світу, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.

Так, за інформацією Мінагрополітики станом на 10.10.2022 року аграрії всіх областей вже засіяли 1,8 млн га, або 38% до прогнозу. Зокрема: пшениці посіяно 1,6 млн га, або 41%, ячменю посіяно 154 тис. га, або 23%, жита посіяно 49 тис. га, або 57%.
За попередній тиждень посіяно 597 тис. га озимих на зерно.

Найбільше озимих зернових культур посіяли аграрії Тернопільщини – 129 тис. га, або 61% до прогнозу.

Сільгосптоваровиробники всіх областей України завершили сівбу озимого ріпаку, якого посіяно 994 тис. га, або 103% до прогнозу.
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53