На автозаправних станціях сьогодні знову утворилися черги, однак єдина причина цього – це емоційне ірраціональне сприйняття ситуації в державі.

Про це заявив народний депутат, голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

«У першій половині дня більшість АЗС дійсно не працювали, але причина цього – не відсутність палива, а повітряна тривога. Зараз абсолютна більшість працюють. Нафтопродуктів у країні достатньо, і вони роззосереджені по великій кількості місць зберігання. Ракетних ударів по місцях зберігання нафтопродуктів сьогодні не було, та й такі удари вже не будуть ефективними», – наголосив політик.

Він запевнив, що дефіциту пального в Україні немає, тому стояти в чергах на АЗС також сенсу немає.
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53