17 грудня відбулася зустріч Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександра Мережка з Надзвичайним і Повноважним Послом Монголії в Україні (за сумісництвом) Доржем Бархасом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання зміцнення двостороннього співробітництва, потенціалу торговельно-економічної співпраці, співпраці у сферах культури та освіти і реалізації проектів, які становлять спільний інтерес. Також, учасники зустрічі обговорили можливість організації спільних заходів до 30-ї річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною і Монголією.

Окрему увагу співрозмовники приділили розвитку політичного діалогу, а саме обміну візитами на найвищому рівні, та міжпарламентському співробітництву, зокрема розвитку відносин між профільними парламентськими комітетами та депутатськими групами дружби з міжпарламентських зв’язків.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

24 червня 2026 11:06
24 червня 2026 10:51
24 червня 2026 10:21
24 червня 2026 10:02
23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53