7 жовтня Голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч з делегацією з делегацією групи дружби з Україною Кнесету Держави Ізраїль на чолі з співголовами групи дружби, членами Комітету Кнесету у закордонних справах та безпеки Моше Малькіелі та Евгенієм Совою.

Під час зустрічі сторони обговорили питання зміцнення двостороннього співробітництва, зокрема шляхів інтенсифікації співпраці в сферах сільського господарства, інформаційних технологій та кібербезпеки, перспектив посилення збільшення товарообігу між двома країнами, а також культурно-гуманітарного співробітництва. Серед іншого, було обговорено питання можливостей співпраці у питанні обміну досвідом щодо заходів протидії пандемії COVID-19.

Окрему увагу співрозмовники приділили розвитку міжпарламентського діалогу, зокрема можливості організації візитів на рівні голів парламентів, комітетів та депутатських груп дружби, а також організації експертних обговорень та круглих столів в режимі відеоконференції.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
22 червня 2026 14:47
22 червня 2026 14:33
22 червня 2026 11:53
19 червня 2026 19:50