У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 19 лютого відбувся круглий стіл: «Посилення системного підходу до забезпечення державної підтримки членів сімей загиблих (померлих) ветеранів та забезпечення узгодженості дій органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері соціального та правового захисту Захисників України та членів їх сімей, створення в Україні ефективного механізму реалізації і забезпечення належних державних гарантій».

У заході взяли участь народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Офісу Президента України, Кабінету Міністрів, громадських організацій та наукових установ.

Голова підкомітету з питань соціального захисту прав ветеранів Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Анатолій Остапенко, відкриваючи круглий стіл, зазначив, що в умовах соціально-економічних і політичних змін, тривалого збройного конфлікту на Сході України проблеми соціального захисту потребують від органів публічної влади належного реагування. Особливої актуальності набуває питання соціальної підтримки та забезпечення Захисників України та членів їх сімей, добровольців, учасників Революції Гідності, що пов’язано зі стрімкими змінами у суспільних відносинах, а також у законодавчому полі, що регламентує соціальний захист населення, зокрема військовослужбовців, реформуванням Збройних Сил України та необхідністю наближення їх функціонування до європейських та світових стандартів.

Основними завданнями державної політики в цих умовах, зауважив Анатолій Остапенко, є: забезпечення належних прав і гарантій державної підтримки Захисників України та членів їх сімей, членів родин загиблих Захисників України.

Обговоривши питання круглого столу, заслухавши першого заступника Міністра у справах ветеранів Порхуна О. В., заступника Міністра соціальної політики Музиченка В. В., представників громадських організацій, голова підкомітету Анатолій Остапенко закликав учасників засідання до співпраці для напрацювання окремої системи забезпечення узгодженості дій органів державної влади та органів місцевого самоврядування у сфері соціального та правового захисту Захисників України та членів їх сімей, членів родин загиблих Захисників України, створення в Україні ефективного механізму реалізації і забезпечення належних державних гарантій.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

05 березня 2021 18:40
05 березня 2021 13:10
04 березня 2021 17:33
04 березня 2021 16:30
04 березня 2021 15:08
04 березня 2021 15:02
04 березня 2021 11:00
04 березня 2021 09:54
03 березня 2021 18:30
03 березня 2021 18:25