10 лютого відбулася зустріч Голови Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва О.Мережко з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Р.Болбочану.

В ході зустрічі сторони обговорили питання зміцнення українського-молдовського політичного діалогу, зокрема результати візиту Президента Молдови М.Санду в Україну, та міжпарламентської співпраці, взаємодії в рамках міжнародних парламентських організацій, внутрішньополітичної ситуації в Молдові, співпраці у сфері європейської інтеграції, а саме внутрішні та зовнішні чинники в процесі імплементації угод про асоціацію, інтенсифікації галузевого співробітництва та розвитку спільних інфраструктурних проектів.

Під час бесіди Голова Комітету О.Мережко наголосив на важливості перезавантаження міжпарламентських відносин між Україною і Молдовою з метою всебічного використання їх потенціалу, зокрема активізувавши контакти на рівні груп дружби, та поінформував співрозмовника про взаємодію з молдовською делегацією в рамках Парламентської Асамблеї Ради Європи.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Новини комітетів”

23 червня 2026 13:57
23 червня 2026 13:40
23 червня 2026 12:51
23 червня 2026 11:35
22 червня 2026 17:18
22 червня 2026 15:53
22 червня 2026 14:47
22 червня 2026 14:33
22 червня 2026 11:53
19 червня 2026 19:50