Очільник українського Парламенту привітав колектив Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка з 30-річчям від дня заснування.

У своєму зверненні Голова Верховної Ради України відзначив, що Академія є не лише освітньою установою, а й центром формування нової генерації українських дипломатів — патріотичних, освічених, професійних і загартованих у боротьбі за Незалежність.

«Сьогодні Академія зберігає та примножує українську дипломатичну традицію, готує фахівців, які мають унікальний досвід захисту своєї держави в умовах війни, та відіграє ключову роль у процесі євроінтеграції й набуття членства в НАТО», — наголосив Руслан Стефанчук.

Він також підкреслив, що Верховна Рада України й надалі залишатиметься надійним партнером української дипломатії та підтримуватиме розвиток Академії як інституції, що зміцнює суб’єктність України у світі.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

26 червня 2026 19:32
26 червня 2026 15:51
26 червня 2026 12:08
24 червня 2026 15:54
23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35