Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся з головою партії «Християнсько-демократичний союз» та керівником фракції ХДС/ХСС у Бундестазі ФРН Фрідріхом Мерцом.

На початку зустрічі він висловив вдячність Німеччині та її народу за значну підтримку України. Руслан Стефанчук наголосив на критичній важливості збереження та посилення цієї допомоги, особливо в нинішній переломний момент боротьби України за незалежність. «Необхідно підтримати збільшення фінансування військової допомоги для України на наступний рік», – закликав він німецьких партнерів.

Сторони також обговорили створення міжнародного компенсаційного механізму для притягнення росії до відповідальності за розв’язану війну. Окрему увагу приділили боротьбі з російською пропагандою, що залишається серйозним викликом для міжнародної спільноти.

Руслан Стефанчук підкреслив рішучість України йти до перемоги та нагадав, що Президент України представив План перемоги як інструмент для реалізації Формули миру. «Цей план має на меті посилити Україну та забезпечити завершення війни на умовах справедливого миру», – наголосив Голова Верховної Ради України.

У ході обговорення було детально розглянуто всі п’ять пунктів Плану перемоги. Особливий акцент було зроблено на першому пункті – запрошенні України до НАТО. «Це стане потужним геополітичним сигналом для світу та для агресора й його союзників», – заявив Голова Верховної Ради України.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топ-новина”

18 лютого 2026 18:33
18 лютого 2026 14:51
18 лютого 2026 14:14
18 лютого 2026 11:27
18 лютого 2026 11:23
18 лютого 2026 09:04
17 лютого 2026 19:03
17 лютого 2026 14:16
16 лютого 2026 16:56
16 лютого 2026 16:15