Після завершення Саміту голів парламентів держав-членів НАТО, який проходив 08-09 липня цього року у Вашингтоні  (США) Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук зустрівся із Лідером Республіканської партії в Сенаті США Мітчем МакКоннеллом, Почесною Спікеркою Палати Представників США Ненсі Пелосі та заступником керівника фракції  Республіканської партії в Палаті представників США Томом Еммером.

Насамперед Спікер українського парламенту подякував колегам за ухвалення останнього пакету міжнародної допомоги та двопартійну й двопалатну підтримку України. Руслан Стефанчук наголосив, що ухвалення рішення про допомогу Україні було критично важливим для України.

У розмові з Лідером Республіканської партії в Сенаті США Мітчем МакКоннеллом Руслан Стефанчук підняв безпекові питання та необхідність посилення обороноздатності України. «Ситуація на фронті складна, росія нарощує мобілізаційний ресурс та вдається до ракетних обстрілів українських міст», – зазначив Спікер українського Парламенту.

Він наголосив, що Україна потребує більшої підтримки та більше зброї. Найперше, підкреслив Руслан Стефанчук, нам вкрай необхідні системи ППО, снаряди для них, а також літаки F-16 та антидронові системи.

З огляду на постійні обстріли росією прифронтових міст, очільник українського Парламенту закликав Мітча МакКоннела підтримати отримання дозволу від американських партнерів завдавати ударів по російських військових об’єктах. 

Під час зустрічі з Почесною Спікеркою Палати Представників США Ненсі Пелосі Руслан Стефанчук висловив глибоку подяку за її особисте лідерство та послідовність у питанні підтримки України.

Він, зокрема підкреслив, що ухвалення пакету допомоги для України мало надзвичайно вагоме історичне значення для нашої країни і головне, це значно посилить захист наших людей.

Руслан Стефанчук поінформував Ненсі Пелосі про російську атаку на дитячу лікарню у столиці України. «путін продемонстрував світові, що для нього не існує червоних ліній», - наголосив Спікер українського Парламенту.

Окремо Руслан Стефанчук акцентував на необхідності підтримки енергетичної інфраструктури України. За його словами українські енергетичні об’єкти однаково потребують, як надійного захисту, так і допомоги у їх відновленні.

На зустрічі із заступником керівника фракції  Республіканської партії в Палаті представників США Томом Еммером особлива увага була приділена подальшій допомозі України з боку Сполучених Штатів Америки, зокрема, що стосується надання нашій державі систем ППО, далекобійних ракет, артилерійських систем та снарядів до них.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук подякував Тому Еммеру  за підтримку та підкреслив, що для України, яка третій рік поспіль протистоїть російській агресії, вкрай важливо підтримувати та розвивати взаємодію із справжніми друзями й союзниками.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топ-новина”

12 липня 2024 17:29
12 липня 2024 16:36
11 липня 2024 13:55
11 липня 2024 11:52
10 липня 2024 21:27
10 липня 2024 19:20
10 липня 2024 19:09
10 липня 2024 17:15
10 липня 2024 16:45
10 липня 2024 15:36