У межах ознайомчого візиту до Французької Республіки Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко провів робочу зустріч із Головою Програми SIGMA Грегором Вірантом. 

Насамперед Олександр Корнієнко поінформував про плани Верховної Ради України та закони, які перебувають у фокусі уваги, зокрема, щодо реформи публічного врядування. 

Сторони детально обговорили законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо впровадження єдиних підходів в оплаті праці державних службовців на основі класифікації посад — вже зроблені та наступні кроки. 

Також Перший віцеспікер розповів про проголосований за основу законопроєкт, який спрямований на стимулювання участі державних органів та органів місцевого самоврядування у реалізації програм і проєктів міжнародної технічної допомоги й транскордонного співробітництва. «Він дозволятиме забезпечувати належну оплату праці працівникам, хто братиме участь у роботі», — зауважив Олександр Корнієнко.

Водночас співрозмовники порушили питання реформи оплати праці та Закону про публічні консультації. Перший заступник Голови Верховної Ради України відзначив важливість підвищення спроможностей українських спеціалістів — залучення якісних кадрів для реалізації проєктів євроінтеграції.

Насамкінець Олександр Корнієнко висловив вдячність за предметний діалог. 

До складу делегації входять народні депутати України: Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна, Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас, заступник Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Григорій Мамка, заступник Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності Максим Павлюк, заступниця Голови Комітету з питань правоохоронної діяльності, представниця Президента України у Парламенті Галина Михайлюк, голова підкомітету з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов'язань України у сфері європейської інтеграції Комітету з питань антикорупційної політики Олексій Жмеренецький, голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури Комітету з питань правоохоронної діяльності Владлен Неклюдов, голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності Комітету з питань правоохоронної діяльності Юлія Яцик, член Комітету з питань правоохоронної діяльності Олександр Куницький, членкиня Комітету з питань правоохоронної діяльності Олександра Устінова, член Комітету з питань правоохоронної діяльності Володимир Захарченко. 

Довідково. 13-14 червня 2024 року Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко перебуває у Французькій Республіці (м. Париж) з ознайомчим візитом до штаб-квартири ОЕСР, у зв’язку із проведенням засідання Робочої групи ОЕСР з питань боротьби з хабарництвом у міжнародних комерційних операціях (WGB), у якій запланована безпосередня участь.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топ-новина”

23 липня 2024 19:00
22 липня 2024 20:14
22 липня 2024 17:19
20 липня 2024 11:35
20 липня 2024 10:30
18 липня 2024 21:13
18 липня 2024 17:30
17 липня 2024 19:01
17 липня 2024 16:53
16 липня 2024 18:00