У межах робочого візиту до Республіки Ангола Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко провів зустріч із Міністром закордонних справ країни Тете Антоніу. 

Сторони обговорили ряд важливих тем, зокрема, безпекову ситуацію в Україні, можливості для співпраці, продовольчу безпеку, перешкоджання росією експорту українського зерна, а також імплементацію Формули миру Президента України Володимира Зеленського. 

«Кожні рішення та дії щодо підтримки нашої держави — це внесок у перемогу, яка забезпечить світову безпеку та стабільність», — наголосив Перший віцеспікер, висловивши сподівання на поглиблення співпраці.

Довідково. 23-27 жовтня українська делегація на чолі з Першим заступником Голови Верховної Ради України Олександром Корнієнком перебуває з робочим візитом у Республіці Ангола.

До складу парламентської делегації також входять: Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Жан Беленюк, членкиня Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Леся Василенко, членкиня Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Ольга Руденко, член Комітету з питань антикорупційної політики Олексій Жмеренецький, член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Санченко та член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Дмитро Шпенов. 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топ-новина”

09 квітня 2026 20:05
06 квітня 2026 13:21
03 квітня 2026 18:30
02 квітня 2026 20:46
02 квітня 2026 16:44
02 квітня 2026 16:38
31 березня 2026 20:49
30 березня 2026 18:55
30 березня 2026 15:48
30 березня 2026 12:43