Дорогі наші працівники освіти! Щиро вітаю кожного з професійним святом!

Вам доводиться проводити навчання попри тривоги та попри війну. Часто не в класах, а дистанційно. Часто у напівзруйнованих школах.

Але ви шукаєте нові формати і використовуєте кожну можливість. Щоб наші діти, незважаючи ні на що, отримали головні знання, з якими підуть у доросле життя.

Дякую Вам за вашу мужність, за відданість нелегкій освітній місії!

За уроки у бомбосховищах. За навчання наших дітей, які сьогодні вимушено покинули Україну.

Сьогодні у кожного свій фронт. І Ви — на сторожі освітнього! Разом переможемо!

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00