«Ми розпочали дуже серйозну та ґрунтовну підготовку до відкриття нового напряму парламентської дипломатії — країни Африки», — заявив Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко під час робочої зустрічі зі Спеціальним представником України з питань Близького Сходу та Африки Максимом Субхом.

Перший віцеспікер зазначив, що до більшості держав Африки ще не було офіційних візитів народних депутатів України чи керівництва Верховної Ради України: «Президент України Володимир Зеленський мудро та своєчасно звернув увагу на такий важливий для нашої держави напрям та доручив ним зайнятись, зокрема, і на рівні Парламенту». 

«Ми напрацьовуємо шляхи для підсилення та поглиблення дипломатичних, політичних, економічних, міжкультурних зв’язків між Україною та Африкою», — акцентував Олександр Корнієнко, зауваживши, що для України важливо показувати світу правду про війну в нашій країні: «А значить, і географія  міжпарламентської дипломатії також має розширюватись». 

Насамкінець Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко повідомив, що робота розпочнеться із візиту української делегації на Асамблею Міжпарламентського Союзу, що відбудеться в Руанді (Африка) у середині жовтня. 

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00