Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко зустрівся з «великим другом України», Міністром оборони Естонії Ханно Певкуром, який прибув до Києва на Копенгагенську конференцію північноєвропейських союзників з підтримки України.

«Зустрілись із ним сьогодні вранці, щоб обговорити актуальну безпекову ситуацію та співпрацю наших країн на рівні Парламентів та Урядів, а також виклики, які стоять перед всією Європою цієї важкої зими», — повідомив Олександр Корнієнко. 

Перший віцеспікер зазначив, що у світовому фокусі — продовження та нарощування військової підтримки України, а також —  консолідація зусиль для припинення розпочатої росією війни на європейському континенті.

«Естонія приділяє велику увагу питанню розмінування України. Тож зробив тематичний подарунок Міністру — уламки снарядів від російських обстрілів у Миколаєві», — зазначив Перший заступник Голови Парламенту України. 

Насамкінець Олександр Корнієнко висловив вдячність Естонії за стабільну підтримку України та «за мобільний госпіталь, який скоро з'явиться на фронті»: «Не втомлюємось і працюємо далі для перемоги!».


 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00