«У жовтні у Хорватії відбудеться Перший Парламентський Саміт Міжнародної Кримської платформи», — наголосив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час телефонної розмови з Головою Хорватського Сабору Горданом Яндроковичем, подякувавши за можливість провести цю важливу зустріч у Загребі. 

Спікер Парламенту України зазначив, що обидві наші країни зацікавлені у тому, аби цей саміт став дієвим майданчиком із максимальним залученням міжнародної парламентської спільноти: «Маємо об’єднати зусилля для пошуку спільного рішення щодо повернення українського Криму». 

Водночас Руслан Стефанчук подякував Хорватії за дружню підтримку та неоціненну допомогу в нашій боротьбі з російським агресором. 

«Розраховую на плідну співпрацю з Хорватським Сабором, яка має велике значення для євроінтеграційного курсу України», — зауважив Голова Верховної Ради України, додавши, що передусім ідеться про застосування хорватського досвіду адаптації національного законодавства до стандартів ЄС: «І я дуже розраховую на підтримку та експертну допомогу Україні на її шляху до ЄС».


 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00