4 вересня 1991 року над будівлею Верховної Ради України вперше підняли синьо-жовтий прапор.

«Тоді, під тиском патріотичних українців, прапор УРСР зняли назавжди, залишивши лише наш, державний стяг.

За це знамено боролося не одне покоління. За нього ми боремося і зараз. Під ним ми виборюємо свою незалежність та свободу.

 Прапор -  наш символ волі, єдності та незламності.

І наш стяг обов’язково повернеться на всі тимчасово окуповані території», - написав Руслан Стефанчук на своїй сторінці у соцмережі.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00