Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко взяв участь у церемонії покладання квітів біля Стіни пам'яті полеглих за Україну з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

«Вісім років війни та більш як півроку від початку повномасштабного вторгнення — Україна б’ється, Україна народжує нових героїв. Вони серед нас. І вони над нами — ті, хто зі зброєю в руках віддав свій останній подих за Батьківщину, за майбутнє дітей та свого народу — і вони продовжують нас захищати», — наголосив Олександр Корнієнко.

Під час заходу Перший віцеспікер українського Парламенту також поспілкувався з родинами загиблих захисників щодо проблемних питань, які їх хвилюють.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00