Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко зустрівся у межах робочого візиту зі Спікером Риксдагу Швеції Андреасом Норленом, Спікером Парламенту Фінляндії Матті Ванганен і Спікеркою Сейму Литовської Республіки Вікторією Чміліте-Нільсен. 


«Особисто подякував за підтримку України Спікерам Парламентів Швеції та Фінляндії, а також привітав із рішенням щодо вступу у НАТО», — зауважив Олександр Корнієнко. 


Зокрема, Перший віцеспікер Парламенту акцентував, що після 24 лютого, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, світова реальність змінилась, водночас змінилося й стратегічне бачення безпеки. 


«Раді дружній підтримці країн, які розділяють європейські цінності та прагнуть миру!» — наголосив Олександр Корнієнко та подякував Вікторії Чміліте-Нільсен за гостинність в організації цієї зустрічі.  

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50