Величному й неповторному Києву виповнюється 1540 років!

Французький письменник Оноре де Бальзак назвав Київ вічним містом. Це місто-герой, що вміє тримати удар. Серце України незламне, і характеру йому не займати. Наразі він такий суворий, непокірний і незмінно прекрасний.

Цього року Київ для багатьох став новим домом. Він перетинає в собі сотні шляхів і єднає всіх нас.

Місто — дім. Місто — символ. Місто — гордість. Дякую всім, хто докладає зусилля для захисту і процвітання Києва в цей нелегкий час.

Перемоги тобі, Місто каштанового щастя.

Тримайся, Рідний!

 

 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50