Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк у межах робочої зустрічі звернулася до Прем’єр-міністра Хорватії Андрея Пленковича з проханням виступити промоутером надання Україні кандидатсва у члени Європейського Союзу.

«Уряд Хорватії підтримує надання Україні статусу кандидата у члени ЄС», — наголосив, зі свого боку, очільник Уряду Республіки Хорватія.

Віцеспікерка запевнила, що українська влада, Верховна Рада України, Президент України та Кабінет Міністрів України свідомі того, що кандидатство — це ще не членство, і навіть не переговори про вступ до ЄС. «Це лише перший крок і ми готові спільно працювати над подальшим виконання всіх критеріїв щодо членства», — зауважила Заступниця Голови Парламенту.

До того ж, Олена Кондратюк наголосила, що надання Україні статусу кандидата вже у червні 2022 року буде сильним політичним і моральним кроком для всього Європейського Союзу.

«Цей крок продемонструє російському агресорові єдність Європи та відданість спільним європейським цінностям, які сьогодні зі зброєю у руках захищає Українська армія», — резюмувала Заступниця Голови Верховної Ради України.

 
Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50