Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук в інтерв’ю для інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» розповів, що вважає великою помилкою те, що не було запроваджено механізму онлайн-голосування на початку пандемії COVID-19.


Зокрема, спікер Парламенту України зазначив, шо тоді ним одним із перших у світі був запропонований формат голосування онлайн.

 

«Це було б голосування щодо найбільш складних питань, яке могло б відбуватися руками, але в режимі онлайн», — закцентував Руслан Стефанчук та додав, що таке рішення не було ухвалено, оскільки політичні супротивники виступили категорично проти. 


«Досі вважаю, що має бути запобіжник у вигляді онлайн-голосування на випадок будь-яких зазіхань на єдиний законодавчий орган, який не може бути замінений нічим», — зазначив Руслан Стефанчук та повідомив, що із часом Верховна Рада України повернеться до розгляду цієї пропозиції.


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50