Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк бере участь у саміті жінок-спікерів парламентів Євросоюзу, що нині триває у Польщі, на запрошення Маршалка Сейму Республіки Польща Ельжбети Вітек.

За її словами, мета саміту — організувати реальну допомогу українським жінкам та дітям, які знайшли тимчасовий захист від російського вторгнення в країнах Європейського Союзу.

Уже понад чотири мільйони українців були вимушені покинути свої домівки та опинилися за кордоном.

Як зазначає Віцеспікерка, саміт жінок-спікерок має дати відповіді на питання, які заходи допомоги українцям вживаються в різних країнах ЄС і що ще необхідно зробити. Які механізми варто впровадити для кращої координації надання підтримки українським біженцям.

Також Заступниця Голова Парламенту зауважила, що триває робота над вирішенням нагальних проблем, з якими стикаються українські жінки та діти в країнах ЄС, через парламентську дипломатію.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50