Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, що Польще висилає з країни 45 російських дипломатів. Про це йшлося в офіційному повідомленні, опублікованому на сайті польського Уряду.

Як повідомляється, Агентство внутрішньої безпеки Польщі (ABW) виявило 45 осіб, які користувалися дипломатичним статусом, а натомість виявилися співробітниками російських спецслужб.

Глава ABW звернувся до Міністерства закордонних справ Польщі з проханням ухвалити рішення про термінове видворення з країни всіх цих осіб. Відповідне рішення вже ухвалене польським МЗС.

За даними польських спецлужб, діяльність осіб, зазначених у клопотанні про видворення, служить цілям російських заходів, покликаних підірвати стабільність Польщі та її союзників на міжнародній арені та становить загрозу інтересам і національній безпеці країни.

«Озвучені факти вкотре доводять, що росія становить загрозу не лише для України, але й для стабільності та національної безпеки кожної вільної та демократичної країни Європи», - підкреслила Олена Кондратюк.

#Stoprussia

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50