Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк подякувала керівництву Республіки Польща, яке активно долучається до вимог України вигнати країну-терориста рф з усіх міжнародних організацій та об'єднань.

На своїй сторінці у Фейсбук вона зазначила, що Польща запропонувала виключити росію з групи країн "Великої двадцятки". А Міністр економічного розвитку і технологій Польщі Петро Новак заявив, що вже отримав "позитивну відповідь" на такий запит.

За словами Петра Новака, питання про виключення росії з G20 обговорювалося на зустрічах, що відбулися у Вашингтоні минулого тижня.

"Під час зустрічей, у тому числі з міністром торгівлі США Джиною Раймондо, ми виступили з пропозицією виключити Росію з G20, що було зустрінуте позитивним відгуком і схваленням, і питання підлягає передачі президенту Байден", – заявив Петро Новак.

Велика двадцятка, або G-20 є групою міністрів фінансів та керівників центральних банків 20 економік: 19 з найбільших економік світу та Європейського Союзу.

#Stoprussia

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50