Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко закликав народних депутатів активізувати неформальну комунікацію із членами парламентів країн світу у групах дружби. Про це він заявив на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій  та груп.

«Що можуть робити парламентарії, крім своїх прямих обов'язків щодо ухвалення тих чи інших законодавчих актів, пов'язаних із підтримкою економіки, виділення додаткових коштів на Збройні сили, на розвиток територіальної оборони? Ми можемо займатися міжпарламентською дипломатією. Не обов'язково чекати візиту якогось серйозного візаві. Усі депутати входять до груп дружби, тому я закликаю активізувати діяльність із неформальної комунікації з нашими колегами з усього світу»,  – сказав він.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00