Україна вдячна союзникам за допомогу, надану у двосторонньому форматі, та на рівні співпраці Україна-НАТО. На цьому акцентував Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп).

«24 січня у Брюсселі відбулося засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО. Парламентарії з країн-учасниць НАТО підтримували Україну, висловлювалися в руслі того, що ми маємо робити спільні зусилля для зупинки ескалації. Ми дуже вдячні за цю політичну та практичну підтримку, яку союзники надають Україні у двосторонньому форматі, та на рівні співпраці Україна-НАТО. Це стосується і прямої допомоги, яка надходить і, ми віримо, надходитиме й надалі, і парламентського діалогу, що дозволяє нам рухатися швидше за планом реформ, передусім безпекових, втілення яких наближатиме Україну до отримання Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ)», – зазначив Перший віцеспікер.

Водночас він нагадав, що у травні в Києві відбудеться весняна сесія Парламентської асамблеї НАТО, над підготовкою якої, на його переконання, слід працювати ретельніше протягом найближчих місяців.

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00