У п’ятницю, 3 грудня у Парламенті планують провести перше установче засідання робочої групи з удосконалення положень Регламенту.

Про це під час Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп заявив очільник робочої групи, Перший заступник Голови Парламенту Олександр Корнієнко.

«Робоча група напрацьовуватиме зміни до різних законодавчих актів і законів, що стосуються Регламенту. У п’ятницю ми хотіли б провести перше установче засідання цієї робочої групи», – наголосив він.

Нагадаємо, розпорядження про створення робочої групи, яка напрацьовуватиме пропозиції для приведення положень Регламенту у відповідність до Конституції України, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав 24 листопада поточного року.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00