Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав Закон України «Про медіацію».

«Найщиріші вітання всім, хто упродовж довгих років працював над створенням інституту медіації в Україні! Тільки-но підписав Закон України «Про медіацію». Це надзвичайно важливий документ, що дозволить вирішити свої суперечки, не звертаючись до суду»,  — підкреслив Руслан Стефанчук.

За його словами, законом запроваджується та врегульовується статус медіатора — незалежної та неупередженої особи, за допомогою якої сторони можуть врегулювати конфлікт чи спір шляхом переговорів.

«У виграші всі! Адже впаде градус конфліктності в суспільстві. Навантаження на суди буде знижено, витрати бізнесу й держави на судочинство — зменшено, а тривалість розгляду спорів і конфліктів — скорочено. Менше конфліктів — більше компромісів»,  — зазначив Голова Парламенту України.

Джерело: Секретаріат Голови Верховної Ради України

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00