У День телебачення, радіомовлення та зв’язку Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк вручила відзнаки Парламенту працівникам телебачення та радіо.

«У День телебачення, радіомовлення та зв’язку рада була вітати з професійним святом, вручити грамоти Верховної Ради і подякувати тим, хто присвячує себе висвітленню діяльності Парламенту України. Це наші колеги і колежанки з провідних телекомпаній і радіостанцій країни та парламентського телеканалу «РАДА»», - сказала вона.

Олена Кондратюк наголосила, що великою і важливою цінністю для Верховної Ради як інституції  є свобода думки, свобода слова та інформації. «Ми прагнемо дотримуватися цих цінностей у своїй діяльності та зацікавлені у партнерстві з медіа для формування довіри суспільства до Парламенту», - підкреслила віцеспікерка Парламенту України.

«Верховна Рада є відкритою для ЗМІ і ми хочемо, щоб більше людей дізнавалися про те, що відбувається в парламенті. Щоб наші громадяни отримували збалансовану, аналітичну інформацію про рішення, які тут ухвалюються», - зазначила віцеспікерка Парламенту і побажала працівникам і працівницям телебачення, радіо і зв’язку швидкого й безпечного подолання всіх сучасних викликів для професії. «Гарних творчих ідей та їх успішної реалізації. Натхнення на все добре!» - додала вона.

 

Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00