Наразі в Парламенті України на COVID-19 хворіють 6 народних депутатів та понад 20 працівників Апарату Верховної Ради України. Про це повідомив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук під час брифінгу.

«Станом на ранок 6 народних депутатів і більш як 20 працівників Апарату Верховної Ради України зараз хворіють на COVID-19», — поінформував Руслан Стефанчук.

Крім того, за його словами, станом на 15 листопада 83% народних депутатів та 93% працівників Апарату Верховної Ради України вакцинувалися від коронавірусу.

«Проте ця інформація ще уточнюється», — додав Руслан Стефанчук.

Як зазначив він, попередньо була проведена перевірка на наявність у народних депутатів сертифікатів про вакцинацію. Таким парламентаріям було надано спеціальну перепустку для уникнення черг на вході до Парламенту.

Джерело: Секретаріат Голови Верховної Ради України


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00