Я народився 1975 року, в радянські часи. Тоді домінували російська мова та культура. На нашій вулиці жили лише три сім'ї, які розмовляли українською. Мені пощастило змалечку чути материнські колискові рідною мовою, навчатися в україномовній школі. Я захоплювався силою рядків Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших велетнів українського слова.

Українська мова є найціннішим скарбом волелюбного народу. Вона єднає різні покоління, сприяє збагаченню духовності суспільства. Кажуть: скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина. Але передусім треба любити свою рідну мову. Той, хто не хоче її вивчати, руйнує фундамент своєї особистості.

Тож давайте утверджувати, розвивати та оберігати українську мову, сприяти всебічній підтримці та зростанню її престижу. Нехай українська мова дзвінко лунає в наших серцях і різних куточках планети, возвеличуючи Україну та українців.

З Днем української писемності та мови!


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08
15 червня 2026 13:50
09 червня 2026 20:00