Вперше Верховна Рада України організувала і провела урочистості з нагоди Дня Конституції у новому відкритому європейському форматі із широким залученням громадян. Про це під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп заявила Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк, яка відповідала за організацію креативної частини святкування 25-ї річниці прийняття Конституції України.

«Вперше Верховна Рада організувала і провела це свято не у формально бюрократичному стилі, а як інституція, яка прагне стати ближчою до людей –  відкритою, зрозумілою та сучасною. У рамках проекту Відкрита Рада наша робоча група спробувала зробити святкування Дня Конституції у новому європейському форматі: без VIP-секторів, турнікетів і парканів. З програмою заходів, яка розрахована не на чиновників, а на широке залучення громадян. Переконана, нам це вдалося», – зазначила Олена Кондратюк.

Заступниця Голови Парламенту подякувала усім українцям, які відгукнулися на заклик та прийшли до Верховної Ради, щоби разом відзначити ювілей Конституції. «Хочу щиро подякувати членам робочої групи Парламенту, нашим міжнародним партнерам та всій команді, яка була задіяна в тому, щоби це свято відбулося», – сказала Олена Кондратюк.

За словами Заступниці Голови Верховної Ради, це тільки початок нового проекту Відкрита Рада. Зокрема, невдовзі буде представлено нову брендингову стратегію Парламенту. Також триває активна робота в напрямку парламентської просвіти серед дітей та молоді. Зокрема, було розроблено онлайн-курси для учнів та школярів про діяльність та функції Верховної Ради.

«Маю надію, що ми приймемо Комплексну програму парламентської просвіти, завершимо оновлення прес-центру та створимо повноцінну інформаційно-дослідницьку службу Верховної Ради. Ми продовжимо робити Парламент інклюзивним», – додала віцеспікерка.

Крім того, оновлюються і наповнюються новим змістом екскурсії Верховною Радою. «З’явиться мобільний додаток, який дозволить громадянам в режимі реального часу відстежувати діяльність кожного народного депутата і багато іншого. Парламент має бути місцем, де поважають людину. Бо саме людина, народовладдя, рівні права і можливості громадян – є основою основ нашої Конституції», – переконана Олена Кондратюк.

Своєю чергою Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков подякував Олені Кондратюк за значний внесок в організацію урочистого святкування 25-ї річниці Конституції України.


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топ-новина”

18 вересня 2021 07:25
16 вересня 2021 14:33
15 вересня 2021 18:01
15 вересня 2021 12:30
15 вересня 2021 11:27
14 вересня 2021 06:28
14 вересня 2021 06:15
11 вересня 2021 13:35
11 вересня 2021 13:22
11 вересня 2021 13:09