
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
докладніше
Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів
докладніше
Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»
докладніше
Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України
докладніше
У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»
докладніше
Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков
докладніше
Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод
докладніше
Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков
докладніше
Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
докладніше
Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини
докладніше
Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою
докладніше
Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»
докладніше
Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"
докладніше«В Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», - Олена Кондратюк

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк закликає профільні Комітети з питань свободи слова, гуманітарної та інформаційної політики - розпочати системний діалог з медіа-спільнотою щодо законодавчого врегулювання діяльності ЗМІ.
Під час Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), вона звернула увагу на серйозне занепокоєння медійників та журналістів у зв’язку з останніми ініціативами влади в сфері ЗМІ.
«Мова йде про доручення президента, яке він дав Кабінету міністрів: до кінця 2019 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект щодо врегулювання діяльності медіа в Україні. Зокрема, передбачити розробку стандартів новин», - підкреслила О. Кондратюк.
Аналогічне занепокоєння, за її словами, викликають пропозиції запровадити відповідальність за поширення маніпулятивної інформації та накладати санкції на неприбуткові ЗМІ. Віце-спікерка парламенту закликала обережно та виважено підходити до таких пропозицій.
«На мою думку, нашим двом профільним Комітетам зі свободи слова, гуманітарної та інформаційної політики варто невідкладно розпочати системний діалог з медіа-спільнотою щодо цього питання. Адже в Україні існує дуже тонка межа між захистом права громадян на інформацію та наступом на свободу слова», - зауважила Олена Кондратюк.
Також вона нагадала присутнім, що парламент має запропонувати кандидатури на три вакантні посади членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
«Прошу депутатські фракції і групи, а також Всеукраїнські об'єднання у галузі діяльності ЗМІ до 23 листопада визначитися і подати відповідні кандидатури до Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики», - сказала О. Кондратюк.
