Новини

16 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення»

докладніше
16 жовтня 2019, 17:50

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити у другому читанні зміни до деяких законодавчих актів щодо гармонізації законодавства у сфері порівняльної реклами із правом Євросоюзу

докладніше
16 жовтня 2019, 17:40

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провів правозахисний форум на тему: «Подолання наслідків конфлікту: порядок денний для нового парламенту»

докладніше
16 жовтня 2019, 17:35

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей

докладніше
16 жовтня 2019, 17:02

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки затвердив План роботи на період другої сесії

докладніше
16 жовтня 2019, 17:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув питання порядку денного

докладніше
16 жовтня 2019, 16:00

Ми маємо шукати позиції, які допоможуть об’єднати нашу країну, - Дмитро Разумков

докладніше
16 жовтня 2019, 14:08

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
16 жовтня 2019, 14:08

Ухвалено Закон щодо припинення відшкодування народному депутату витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань або засідань комітетів Верховної Ради

докладніше
16 жовтня 2019, 13:45

Прийнято Постанову "Про призначення Совгирі О. В. на посаду постійного представника Верховної Ради України у Конституційному Суді України"

докладніше
16 жовтня 2019, 13:27

Прийнято Постанову "Про участь постійного представника Верховної Ради України у конституційному провадженні"

докладніше
16 жовтня 2019, 13:18

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування"

докладніше
16 жовтня 2019, 09:48

Огляд головних тем «Голосу України» від 16 жовтня

докладніше
16 жовтня 2019, 09:08

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 16 жовтня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 червня 2019, 14:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Закликаємо Президента підписати ухвалені законопроекти у сфері європейської інтеграції - це буде потужним сигналом для міжнародних партнерів напередодні Саміту Україна-ЄС» (відео)

 

18 червня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, звертаючись до радника Президента України – представника Президента України у Верховній Раді Руслана Стефанчука, наголосила на важливості підписання Президентом України ухвалених законопроектів. Зокрема, мова йде про Проекти Законів: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання» №10183 від 25.03.2019 та ратифікованого оновленого «енергетичного» Додатку 27 до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

«Це буде потужним сигналом для міжнародних партнерів напередодні Саміту Україна-ЄС», - наголосила І. Геращенко.

Політик підкреслила, що суспільство уважно слідкує за першими закордонними візитами Президента України  до країн «нормандської четвірки». «Зовнішньополітичні радники і Міністерство закордонних справ України підготували якісні тезиси, які, між іншим, продовжують риторику  зовнішньополітичного курсу,  запровадженого Петром Порошенко», - відзначила І. Геращенко.

Політик підкреслила важливість озвученої позиції щодо недопущення прямих переговорів з сепаратистами та нагадала про тристоронній формат групи  з мирного врегулювання ситуації на сході України за участі представників від України, Російської Федерації та ОБСЄ.

Перший заступник Голови Верховної Ради України також наголосила, що Мінські переговори є похідними від «нормандського формату».

«Мінський процес  фактично знаходиться в колаптоїдному стані через деструктивну позицію представників Російської Федерації. Тому  варто активізувати переговори у «нормандському форматі», - переконана І. Геращенко. 

Політик також відзначила важливість сигналу щодо недопущення повернення делегації Російської Федерації до роботи в ПАРЄ. Представник Постійної делегації України у ПАРЄ І. Геращенко підкреслила, що на сьогодні немає жодних передумов для повернення делегації РФ до роботи Асамблеї.

«Нас бентежить риторика деяких наших  міжнародних партнерів, зокрема, і Франції, щодо необхідності повернення Російської Федерації до ПАРЄ. Ми  будемо жорстко захищати принципи Ради Європи, які базуються на повазі до прав людини», - зазначила І. Геращенко та нагадала, що від порушень режиму тиші з боку РФ та підконтрольних їй НЗФ продовжують гинути військовослужбовці ЗСУ та цивільні українці на Донбасі.

Під час виступу І. Геращенко також підтримала заяву МФО «Рівні можливості» та звернула увагу на неприпустимість недоречних висловлювань про українських жінок, які пролунали від Президента України під час його офіційного візиту до Французької Республіки.

«Президент, який представляє європейську країну, має бути коректним у питаннях гідності, рівності і поваги до українських жінок, які є фахівцями та нерідко професійніше підготовлені до міжнародних зустрічей,  ніж деякі чоловіки-політики», - зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради.

Політик також висловила сподівання, що найближчим часом члени ТСК Верховної Ради України представлять у Парламенті звіт, напрацьований за результатами роботи ТСК для проведення розслідування щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.