У день вшанування всіх, хто загинув від злочинів і свавілля тоталітарних режимів, Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у покладанні квітів у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили».

«Ми вшанували пам’ять жертв тоталітарного режиму, поклали квіти і запалили лампадки у Биківнянському лісі біля Меморіалу пам’яті закатованих українців і поляків», - зазначила І.Геращенко у своєму Facebook.

На її переконання, сьогодні вкрай важлива загальнонаціональна єдність українців: «Скільки ж найкращих людей знищила радянська імперія, скільки її ідеологічна правонаступниця продовжує вбивати!». І.Геращенко висловилась за продовження процесу подолання наслідків комуністичного правління: «Наше покоління має закінчити процес декомунізації, встановлення історичної правди і справедливості».

Головне, на її думку, - «заблокувати будь- які спроби руйнувати наше європейське майбутнє з боку Російської Федерації як правонаступниці радянського тоталітарного режиму».

У вшануванні загиблих взяли участь: Президент України Петро Порошенко, Київський міський Голова Віталій Кличко, Перший Віце-Прем’єр-Міністр Степан Кубів, урядовці, народні депутати, громадяни України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв комуністичних репресій.

 


Повернутись до публікацій

Версія для друку

Ще за розділом

“Топновина”

23 червня 2026 11:27
22 червня 2026 15:44
19 червня 2026 21:30
19 червня 2026 18:13
17 червня 2026 18:17
16 червня 2026 17:35
16 червня 2026 11:34
15 червня 2026 21:49
15 червня 2026 16:32
15 червня 2026 14:08